Week 44/2017Mon 20.11Tue 21.11Wed 22.11Thu 23.11Fri 24.11Sat 25.11Sun 26.11
Eturinne 1B07:30-09:30 Team Nihon07:30-09:30 Team Nihon
Eturinne 2A09:30-11:30 Aerolink / Pryanichnikov
11:30-13:30 Porin Slalom / Virta
15:00-17:00 Aerolink / Pryanichnikov
17:00-19:00 Porin Slalom / Virta
09:30-11:30 Aerolink / Pryanichnikov
13:00-15:00 Porin Slalom / Virta
15:00-17:00 Aerolink / Pryanichnikov
09:30-11:30 Aerolink / Pryanichnikov
13:00-15:00 Porin Slalom / Virta
15:00-17:00 Aerolink / Pryanichnikov
17:00-19:00 Team Toyama
07:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Mika P
09:30-11:30 JHS / Leskinen
13:00-15:00 Porin Slalom / Virta
15:00-17:00 Aerolink / Pryanichnikov
17:00-19:00 Team Nihon
07:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Mika P
09:30-11:30 JHS / Leskinen
13:00-15:00 Porin Slalom / Virta
15:00-17:00 Aerolink / Pryanichnikov
17:00-19:00 Team Toyama
07:30-09:30 Porin Slalom / Virta
09:30-11:30 JHS / Leskinen
11:30-13:30 Yukki Skiclub
15:00-17:00 JHS / Leskinen
17:00-19:00 Yukki Skiclub
09:30-11:30 Yukki Skiclub
11:30-13:30 Spb Team
15:00-17:00 Yukki Skiclub
17:00-19:00 Spb Team
Eturinne 2B09:30-11:30 Aerolink / Sheglova
11:30-13:30 Russia U-14 / U-16
15:00-17:00 Aerolink / Sheglova
17:00-19:00 Russia U-14 / U-16
09:30-11:30 Aerolink / Sheglova
15:00-17:00 Aerolink / Sheglova
07:30-09:30 Russia U-14 / U-16
09:30-11:30 Aerolink / Sheglova
13:00-15:00 Rukan Alppikoulu / Mika P
15:00-17:00 Aerolink / Sheglova
17:00-19:00 Russia U-14 / U-16
07:30-09:30 Russia U-14 / U-16
09:30-11:30 Rukan yläkouluvalmennus
11:30-13:30 Team Nihon
13:30-15:30 Rukan yläkouluvalmennus
15:30-17:00 Aerolink / Pryanichnikov
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mika P
07:30-09:30 Russia U-14 / U-16
09:30-11:30 Rukan yläkouluvalmennus
11:30-13:30 Team Nihon
13:30-15:30 Rukan yläkouluvalmennus
15:30-17:00 Aerolink / Pryanichnikov
17:00-19:00 Team Nihon
07:30-09:30 Team Nihon
09:30-11:30 Rukan yläkouluvalmennus
11:30-13:30 Team Nihon
13:30-15:30 Rukan yläkouluvalmennus
09:30-11:30 Rukan yläkouluvalmennus
13:30-15:30 Rukan yläkouluvalmennus
Fis-rinne 4A15:00-17:00 Russia U-14 / U-1615:00-17:00 Russia U-14 / U-1609:30-11:30 Russia U-14 / U-1609:30-11:30 JHS / Leskinen
Fis-rinne 4B15:00-17:00 JHS / Leskinen
Saarua 12A07:30-09:30 Team Akita
09:30-11:30 Yukki Skiclub
11:30-13:00 A.I.Shcheglova
13:00-15:00 Team Akita
15:00-17:00 Yukki Skiclub
17:00-19:00 A.I.Shcheglova
09:30-11:30 A.I.Shcheglova
15:00-17:00 Yukki Skiclub
07:30-09:30 Team Nihon
09:30-11:30 A.I.Shcheglova
11:30-13:30 Team Toyama
15:00-17:00 Team Akita
17:00-19:00 Ruka Slalom
11:30-13:30 Team Akita
13:30-15:00 JHS / Leskinen
15:00-17:00 Yukki Skiclub
17:00-19:00 Team Akita
11:30-13:30 Team Akita
15:00-17:00 Yukki Skiclub
17:00-19:00 Ruka Slalom
07:30-09:30 Team Akita
09:30-11:30 Ruka Slalom
12:00-14:00 Team Toyama
07:30-09:30 Team Akita
09:30-11:30 Ruka Slalom
13:00-15:00 Team Akita
15:00-17:00 Team Nihon
Saarua 12B09:30-11:30 Team Nihon
15:00-17:00 Team Nihon
17:00-19:00 SkiLand / Mikhailov
07:30-09:30 Porin Slalom / Virta
09:30-11:30 Yukki Skiclub
15:00-17:00 A.I.Shcheglova
07:30-09:30 Porin Slalom / Virta
09:30-11:30 Team Akita
11:30-13:30 Team Nihon
15:00-17:00 A.I.Shcheglova
17:00-19:00 Team Nihon
07:30-09:30 Yukki Skiclub
09:30-11:30 Aerolink / Sheglova
11:30-13:30 Team Toyama
15:00-17:00 Aerolink / Sheglova
17:00-19:00 Team Toyama
07:30-09:30 Yukki Skiclub
09:30-11:30 Aerolink / Sheglova
11:30-13:30 Team Toyama
15:00-17:00 Aerolink / Sheglova
17:00-19:00 Team akita
07:30-09:30 Team Toyama
13:00-15:00 Team Akita
15:00-17:00 Ruka Slalom
07:30-09:30 Team Toyama
09:30-11:30 Team Nihon
13:00-15:00 Team Toyama
Saarua 12C09:30-11:30 A.I.Shcheglova
15:00-17:00 A.I.Shcheglova
09:30-11:30 Porin Slalom / Virta09:30-11:30 Porin Slalom / Virta
Week 45/2017Mon 27.11Tue 28.11Wed 29.11Thu 30.11Fri 01.12Sat 02.12Sun 03.12
Eturinne 1B
Eturinne 2A07:30-09:30 Team Akita
09:30-11:30 Spb Team
11:30-13:30 Team Akita
15:00-17:00 Spb Team
13:00-15:00 Team Toyama09:30-11:30 Spb Team
13:00-15:00 Team Toyama
15:00-17:00 Spb Team
07:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Mika P
09:30-11:30 Raduga / Ostrogliadov
11:30-13:30 SPB 1 / Semerchukov
15:00-17:00 Raduga / Ostrogliadov
17:00-19:00 SPB 1 / Semerchukov
07:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Mika P
09:30-11:30 Raduga / Ostrogliadov
11:30-13:30 SPB 1 / Semerchukov
15:00-17:00 Raduga / Ostrogliadov
17:00-19:00 SPB 1 / Semerchukov
07:30-09:30 JHS / Leskinen
09:30-11:30 Rukan yläkouluvalmennus
11:30-13:30 Santa Claus ST/ Pirinen Jarno
13:30-15:30 Rukan yläkouluvalmennus
17:00-19:00 Santa Claus ST/ Pirinen Jarno
07:30-09:30 JHS / Leskinen
09:30-11:30 Rukan yläkouluvalmennus
11:30-13:30 Santa Claus ST/ Pirinen Jarno
13:30-15:30 Rukan yläkouluvalmennus
17:00-19:00 Santa Claus ST/ Pirinen Jarno
Eturinne 2B07:30-09:30 Team Toyama
09:30-11:30 Team Akita
07:30-09:30 Team Toyama
11:30-13:30 Team Akita
07:30-09:30 Jpn / Felix
09:30-11:30 Team Akita
11:30-13:30 SPB 2 / Shabaev
17:00-19:00 SPB 2 / Shabaev
07:30-09:30 Jpn / Felix
09:30-11:30 HySS / Riikonen
11:30-13:30 SPB 2 / Shabaev
17:00-19:00 SPB 2 / Shabaev
07:30-09:30 Jpn / Felix
09:30-11:30 MSC / Mayer
15:00-17:00 JHS / Leskinen
07:30-09:30 Jpn / Felix
09:30-11:30 Shvsm / Emelyanova
13:30-15:30 LHS / Leikkonen
15:30-17:30 Shvsm / Emelyanova
Fis-rinne 4A09:30-11:30 TSS / Turunen
15:00-17:00 TSS / Turunen
09:30-11:30 TSS / Turunen
15:00-17:00 TSS / Turunen
09:30-11:30 TSS / Turunen
15:00-17:00 TSS / Turunen
09:30-11:30 Shvsm / Emelyanova
15:00-17:00 Shvsm / Emelyanova
09:30-11:30 Shvsm / Emelyanova
15:00-17:00 Shvsm / Emelyanova
09:30-11:30 Shvsm / Emelyanova
11:30-13:30 Raduga / Ostrogliadov
15:00-17:00 Shvsm / Emelyanova
17:00-19:00 Raduga / Ostrogliadov
07:30-09:30 Vaski Audi-ryhmä
11:30-13:30 Raduga / Ostrogliadov
15:00-17:00 JHS / Leskinen
17:00-19:00 Raduga / Ostrogliadov
Fis-rinne 4B09:30-11:30 Spb Team
15:00-17:00 Spb Team
09:30-11:30 Team Akita09:30-11:30 TSS / Turunen
15:00-17:00 TSS / Turunen
09:30-11:30 TSS / Turunen
15:00-17:00 TSS / Turunen
Saarua 12A07:30-09:30 HySS / Riikonen
09:30-11:30 Team Nihon
13:00-15:00 HySS / Riikonen
15:00-17:00 Team Nihon
07:30-11:30 Rukan Alppikoulu / Mika P
11:30-13:00 MSC / Mayer
13:00-15:00 Team Akita
15:00-17:00 Team Nihon
17:00-19:00 MSC / Mayer
09:30-11:30 HySS / Riikonen
11:30-13:00 MSC / Mayer
15:00-17:00 Team Nihon
17:00-19:00 Ruka Slalom
07:30-09:30 HySS / Riikonen
09:30-11:30 Team Nihon
11:30-13:00 HySS / Riikonen
13:00-15:00 Team Akita
15:00-17:00 Team Nihon
07:30-09:30 Team Toyama
09:30-11:30 Team Akita
13:00-15:00 Team Toyama
15:00-17:00 Team Akita
17:00-19:00 Ruka Slalom
07:30-09:30 Team Toyama
09:30-11:30 Hki SC / Kainulainen
11:30-13:30 Team Akita
13:30-15:30 Hki SC / Kainulainen
17:00-19:00 Team Akita
07:30-09:30 Team Toyama
09:30-11:30 Hki SC / Kainulainen
11:30-13:30 Team Akita
13:30-15:30 Hki SC / Kainulainen
17:00-19:00 Team Akita
Saarua 12B07:30-09:30 Team Toyama
13:00-15:00 Team Toyama
07:30-09:30 HySS / Riikonen
09:30-11:30 Team Nihon
13:00-15:00 HySS / Riikonen
09:30-11:30 Team Nihon
15:00-17:00 HySS / Riikonen
17:00-19:00 MSC / Mayer
07:30-09:30 Team Toyama
09:30-11:30 MSC / Mayer
13:00-15:00 Team Toyama
15:00-17:00 MSC / Mayer
07:30-09:30 Team Nihon
09:30-11:30 MSC / Mayer
13:00-15:00 Team Nihon
15:00-17:00 MSC / Mayer
07:30-09:30 Team Nihon
09:30-11:30 Ruka Slalom
11:30-13:30 Team Toyama
17:00-19:00 Team Nihon
07:30-09:30 Team Nihon
09:30-11:30 Ruka Slalom
11:30-13:30 Team Toyama
13:30-15:30 Team Nihon
17:00-19:00 MSC / Mayer
Saarua 12C
Vuosseli 24A09:30-11:30 Vaski Smile
15:00-17:00 Vaski Smile
17:00-19:00 Vaski Audi-ryhmä
09:30-11:30 Vaski Smile
15:00-17:00 Vaski Smile
17:00-19:00 Vaski Audi-ryhmä