Week 3/2020Mon 13.01Tue 14.01Wed 15.01Thu 16.01Fri 17.01Sat 18.01Sun 19.01
Eturinne 2A11:30-13:30 Ruka Masters / Väänänen
Fis-rinne 4B15:00-17:00 Ruka Masters / Väänänen
Masto 35A10:00-12:00 St-P sbd team / Varnavski
15:00-17:00 St-P sbd team / Varnavski
13:30-16:30 Tunturin Tupla17:00-19:00 Mikhail Kolesnik10:00-15:00 Suomi Slalom
15:00-17:00 Mikhail Kolesnik
Pessari 11A10:00-12:00 Rukan Alppikoulu / Pesonen Anu
Pessari 11B15:00-18:00 Rukan Alppikoulu / Pesonen Anu15:00-18:00 Rukan Alppikoulu / Pesonen Anu15:00-18:00 Rukan Alppikoulu / Pesonen Anu
RukaPark Landing bag14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
10:00-12:00 St.Petersburg Snowboard team
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
16:00-18:00 St.Petersburg Snowboard team
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
12:00-14:00 St.Petersburg Snowboard team
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
16:00-18:00 St.Petersburg Snowboard team
10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
15:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
10:00-12:00 St.Petersburg Snowboard team
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
16:00-18:00 St.Petersburg Snowboard team
Saarua 12A10:00-12:00 Rukan Alppikoulu / Pesonen Anu10:00-12:00 St-P sbd team / Varnavski
12:00-14:00 Suomen Lumilautaliitto
15:30-18:00 St-P sbd team / Varnavski
10:00-12:00 Suomen Lumilautaliitto10:00-12:00 St-P sbd team / Varnavski
12:00-14:00 Suomen Lumilautaliitto
15:30-18:00 St-P sbd team / Varnavski
10:00-12:00 Suomen Lumilautaliitto
12:00-14:00 Ruka Slalom / Vartiovaara
10:00-12:00 St-P sbd team / Varnavski
12:00-14:00 Rukaslalom / Vartiovaara
15:30-18:00 St-P sbd team / Varnavski
Vuosseli 24A16:00-18:00 Rukan Hiihtokoulu09:30-11:30 St-P sbd team / Varnavski
Vuosseli 24B16:00-18:00 Rukan Hiihtokoulu
Week 4/2020Mon 20.01Tue 21.01Wed 22.01Thu 23.01Fri 24.01Sat 25.01Sun 26.01
Eturinne 2A09:30-11:30 Nord Star / Shevchenko
15:00-17:00 Nord Star / Shevchenko
Fis-rinne 4B
Masto 35A13:30-16:30 Tunturin Tupla10:00-15:00 Suomi Slalom
Pessari 11A
Pessari 11B
RukaPark Landing bag14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
15:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
Saarua 12A10:00-12:00 Suomen Lumilautaliitto10:00-12:00 Suomen Lumilautaliitto
Saarua 12B16:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Pesonen Anu
Vuosseli 24A09:30-11:30 St-P sbd team / Varnavski
15:00-17:00 St-P sbd team / Varnavski
09:30-11:30 St-P sbd team / Varnavski
15:00-17:00 St-P sbd team / Varnavski
09:30-11:30 St-P sbd team / Varnavski
Vuosseli 24B
Week 5/2020Mon 27.01Tue 28.01Wed 29.01Thu 30.01Fri 31.01Sat 01.02Sun 02.02
Eturinne 2A
Fis-rinne 4B
Masto 35A13:30-16:30 Tunturin Tupla10:00-15:00 Suomi Slalom
Pessari 11A
Pessari 11B
RukaPark Landing bag14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance
15:00-17:00 Rookie Tour
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance
15:00-17:00 Rookie Tour
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
15:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
Saarua 12A
Saarua 12B
Vuosseli 24A
Vuosseli 24B