Week 5/2019Mon 28.01Tue 29.01Wed 30.01Thu 31.01Fri 01.02Sat 02.02Sun 03.02
Eturinne 2A11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Fis-rinne 4B09:30-12:00 Rukan Alppikoulu / Mika P
Masto 35A11:00-14:00 Suomi Slalom
Saarua 12A14:00-16:00 Ruka Masters / Väänänen12:00-14:00 Ruka Masters / Väänänen
Vuosseli 24A09:30-11:30 Rukan Lumilautailijat / Sissi09:30-11:30 Rukan Lumilautailijat / Sissi
Week 6/2019Mon 04.02Tue 05.02Wed 06.02Thu 07.02Fri 08.02Sat 09.02Sun 10.02
Eturinne 2A19:00-20:00 Ruka Slalom / Raittinen09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
Fis-rinne 4A16:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi16:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi10:00-14:00 Mastesr Cup10:00-14:00 Mastesr Cup
Fis-rinne 4B16:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi16:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi10:00-14:00 Mastesr Cup10:00-14:00 Mastesr Cup
Fis-rinne 4C10:00-14:00 Mastesr Cup10:00-14:00 Mastesr Cup
Masto 35A11:00-14:00 Suomi Slalom
Saarua 12A14:00-16:00 Ruka Masters / Väänänen12:00-14:00 Ruka Masters / Väänänen
Vuosseli 24A
Week 7/2019Mon 11.02Tue 12.02Wed 13.02Thu 14.02Fri 15.02Sat 16.02Sun 17.02
Eturinne 2A11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
19:00-20:00 Ruka Slalom / Raittinen
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Eturinne 2B11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
15:00-17:00 HSC / Rosenlöf
Fis-rinne 4A
Fis-rinne 4B09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
13:30-15:30 HSC / Rosenlöf
Fis-rinne 4C
Masto 35A11:00-14:00 Suomi Slalom
Saarua 12A14:00-16:00 Ruka Masters / Väänänen12:00-14:00 Ruka Masters / Väänänen
Vuosseli 24A
Week 8/2019Mon 18.02Tue 19.02Wed 20.02Thu 21.02Fri 22.02Sat 23.02Sun 24.02
Eturinne 2A09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
19:00-20:00 Ruka Slalom / Raittinen
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Eturinne 2B11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
15:00-17:00 HSC / Rosenlöf
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
15:00-17:00 HSC / Rosenlöf
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
15:00-17:00 HSC / Rosenlöf
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
15:00-17:00 HSC / Rosenlöf
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
15:00-17:00 HSC / Rosenlöf
09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
15:00-17:00 HSC / Rosenlöf
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Fis-rinne 4A
Fis-rinne 4B09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
13:30-15:30 HSC / Rosenlöf
09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
13:30-15:30 HSC / Rosenlöf
09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
13:30-15:30 HSC / Rosenlöf
09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
13:30-15:30 HSC / Rosenlöf
09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
13:30-15:30 HSC / Rosenlöf
09:30-11:30 HSC / Rosenlöf
13:30-15:30 HSC / Rosenlöf
Fis-rinne 4C
Masto 35A11:00-14:00 Suomi Slalom
Saarua 12A14:00-16:00 Ruka Masters / Väänänen12:00-14:00 Ruka Masters / Väänänen
Vuosseli 24A
Week 9/2019Mon 25.02Tue 26.02Wed 27.02Thu 28.02Fri 01.03Sat 02.03Sun 03.03
Eturinne 2A11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
19:00-20:00 Ruka Slalom / Raittinen
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Eturinne 2B11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Fis-rinne 4A
Fis-rinne 4B
Fis-rinne 4C
Masto 35A11:00-14:00 Suomi Slalom
Saarua 12A
Vuosseli 24A