Week 9/2020Mon 24.02Tue 25.02Wed 26.02Thu 27.02Fri 28.02Sat 29.02Sun 01.03
Fis-rinne 4B09:30-12:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi09:30-12:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi09:30-12:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
Masto 35A13:30-16:30 Tunturin Tupla10:00-15:00 Suomi Slalom
Pessari 11A15:30-18:00 Rukan Alppikoulu / Pesonen Anu
Pessari 11B13:00-15:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi13:00-15:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi13:00-15:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
RukaPark Landing bag14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
15:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
Saarua 12A13:00-15:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi13:00-15:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi13:00-15:00 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
Week 10/2020Mon 02.03Tue 03.03Wed 04.03Thu 05.03Fri 06.03Sat 07.03Sun 08.03
Fis-rinne 4B
Masto 35A13:30-16:30 Tunturin Tupla10:00-15:00 Suomi Slalom
Pessari 11A
Pessari 11B
RukaPark Landing bag14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
15:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
Saarua 12A
Week 11/2020Mon 09.03Tue 10.03Wed 11.03Thu 12.03Fri 13.03Sat 14.03Sun 15.03
Fis-rinne 4A17:00-20:00 Rinnehuoltotyöt07:30-09:30 Rinnehuoltotyöt
Fis-rinne 4B17:00-20:00 Rinnehuoltotyöt07:30-09:30 Rinnehuoltotyöt
15:00-17:00 Ruka Masters / Raittinen
Fis-rinne 4C17:00-20:00 Rinnehuoltotyöt07:30-09:30 Rinnehuoltotyöt
Masto 35A13:30-16:30 Tunturin Tupla10:00-15:00 Suomi Slalom09:30-11:30 VikNarMax
Pessari 11A
Pessari 11B
RukaPark Landing bag14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
15:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
Saarua 12A10:00-12:00 Shvsm / Emelyanova
14:00-16:00 Shvsm / Emelyanova
Week 12/2020Mon 16.03Tue 17.03Wed 18.03Thu 19.03Fri 20.03Sat 21.03Sun 22.03
Eturinne 2A09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-11:30 Tuutari 1
11:30-13:30 Terna / Levina
15:00-17:00 Tuutari 1
17:00-19:00 Terna / Levina
Eturinne 2B09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot
Fis-rinne 4A15:00-19:00 Rinnehuoltotyöt09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
15:30-17:00 Ohta Team / Pelageich
17:00-19:00 Virage Ski School
Fis-rinne 4B15:00-19:00 Rinnehuoltotyöt09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot
Fis-rinne 4C15:00-19:00 Rinnehuoltotyöt09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot09:30-19:00 FIS Pujottelu / yhteisvuorot
Masto 35A09:30-11:30 VikNarMax09:30-14:30 Rukan Hiihtokoulu
15:00-17:00 VikNarMax
09:30-11:30 VikNarMax09:30-11:30 VikNarMax
13:30-16:30 Tunturin Tupla
09:30-11:30 VikNarMax10:00-15:00 Suomi Slalom09:30-11:30 Vershina / Kharitonova
11:30-13:30 Tuutari 2
15:00-17:00 Vershina / Kharitonova
17:00-19:00 Tuutari 2
Pessari 11A
Pessari 11B
RukaPark Landing bag14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
15:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
Saarua 12A10:00-12:00 Shvsm / Emelyanova
14:00-16:00 Shvsm / Emelyanova
10:00-12:00 Shvsm / Emelyanova
14:00-16:00 Shvsm / Emelyanova
10:00-12:00 Shvsm / Emelyanova
14:00-16:00 Shvsm / Emelyanova
10:00-12:00 Luch
16:00-18:00 Luch
10:00-12:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
14:00-16:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
16:00-18:00 Zakharova SC / Kozleev
10:00-12:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
12:00-14:00 Zakharova SC / Kozleev
14:00-16:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
16:00-18:00 Zakharova SC / Kozleev
Saarua 12B10:00-12:00 Luch
16:00-18:00 Luch
10:00-12:00 Luch
12:00-14:00 Virage Ski School
16:00-18:00 Luch
Vuosseli 24A09:30-11:30 Shvsm / Emelyanova
14:00-16:00 Shvsm / Emelyanova
Week 13/2020Mon 23.03Tue 24.03Wed 25.03Thu 26.03Fri 27.03Sat 28.03Sun 29.03
Eturinne 2A09:30-11:30 Lobachkov Ski Team
11:30-13:30 SkiClub Olimp / Pavlikov
15:30-17:00 Lobachkov Ski Team
17:00-19:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
11:30-13:30 Tuutari 1
15:30-17:00 Ohta Team / Pelageich
17:00-19:00 Tuutari 1
09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
11:30-13:30 Tuutari 1
15:30-17:00 Ohta Team / Pelageich
17:00-19:00 Tuutari 1
09:30-11:30 Lobachkov Ski Team
15:30-17:00 Lobachkov Ski Team
17:00-19:00 Virage Ski School
09:30-11:30 Lobachkov Ski Team
15:30-17:00 Lobachkov Ski Team
17:00-19:00 Virage Ski School
09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
11:30-13:30 Tuutari 1
15:30-17:00 Ohta Team / Pelageich
17:00-19:00 Tuutari 1
09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
15:30-17:00 Ohta Team / Pelageich
Eturinne 2B09:30-11:30 Tuutari 1
15:00-17:00 Tuutari 1
09:30-11:30 Lobachkov Ski Team
15:30-17:00 Lobachkov Ski Team
09:30-11:30 Lobachkov Ski Team
15:30-17:00 Lobachkov Ski Team
09:30-11:30 Tuutari 1
15:00-17:00 Tuutari 1
09:30-11:30 Tuutari 1
15:00-17:00 Tuutari 1
09:30-11:30 Lobachkov Ski Team
15:30-17:00 Lobachkov Ski Team
09:30-11:30 Lobachkov Ski Team
15:30-17:00 Lobachkov Ski Team
Fis-rinne 4A09:30-11:30 SkiClub Olimp / Pavlikov
15:00-17:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
09:30-11:30 SkiClub Olimp / Pavlikov
15:00-17:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
11:30-13:30 SkiClub Olimp / Pavlikov
15:30-17:00 Ohta Team / Pelageich
17:00-19:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
09:30-11:30 SkiClub Olimp / Pavlikov
11:30-13:30 Virage Ski School
15:00-17:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
17:00-19:00 Virage Ski School
Fis-rinne 4B09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
15:30-17:00 Ohta Team / Pelageich
17:00-19:00 Virage Ski School
17:00-19:00 Virage Ski School17:00-19:00 Virage Ski School09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
11:30-13:30 SkiClub Olimp / Pavlikov
15:30-17:00 Ohta Team / Pelageich
17:00-19:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
17:00-19:00 Virage Ski School
Fis-rinne 4C
Masto 35A09:30-11:30 Vershina / Kharitonova
11:30-13:30 Tuutari 2
15:00-17:00 Vershina / Kharitonova
17:00-19:00 Tuutari 2
09:30-11:30 Vershina / Kharitonova
11:30-13:30 Tuutari 2
15:00-17:00 Vershina / Kharitonova
17:00-19:00 Tuutari 2
09:30-11:30 Vershina / Kharitonova
11:30-15:00 Rukan Hiihtokoulu
15:00-17:00 Vershina / Kharitonova
17:00-19:00 Tuutari 2
09:30-11:30 Vershina / Kharitonova
11:30-13:30 Tuutari 2
13:30-16:00 Tunturin Tupla
17:00-19:00 Vershina / Kharitonova
09:30-11:30 Vershina / Kharitonova
11:30-13:30 Tuutari 2
15:00-17:00 Vershina / Kharitonova
17:00-19:00 Tuutari 2
10:30-15:00 Suomi Slalom
15:00-17:00 Vershina / Kharitonova
Pessari 11A
Pessari 11B
RukaPark Landing bag14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
15:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
Saarua 12A10:00-12:00 Zakharova SC / Kozleev
12:00-14:00 Luch
14:00-16:00 Zakharova SC / Kozleev
16:00-18:00 Luch
10:00-12:00 Zakharova SC / Kozleev
12:00-14:00 Luch
14:00-16:00 Zakharova SC / Kozleev
16:00-18:00 Luch
10:00-12:00 Zakharova SC / Kozleev
12:00-14:00 Luch
14:00-16:00 Zakharova SC / Kozleev
16:00-18:00 Terna / Levina
10:00-12:00 Zakharova SC / Kozleev
12:00-14:00 Luch
14:00-16:00 Zakharova SC / Kozleev
16:00-18:00 Tuutari 2
10:00-12:00 Zakharova SC / Kozleev
12:00-14:00 Luch
14:00-16:00 Zakharova SC / Kozleev
16:00-18:00 Luch
10:00-12:00 Tuutari 2
12:00-14:00 Luch
14:00-16:00 Tuutari 2
16:00-18:00 Luch
10:00-12:00 Virage Ski School
Saarua 12B10:00-12:00 Terna / Levina
12:00-14:00 Virage Ski School
14:00-16:00 Terna / Levina
10:00-12:00 Terna / Levina
12:00-14:00 Virage Ski School
14:00-16:00 Terna / Levina
10:00-12:00 Terna / Levina
12:00-14:00 Virage Ski School
10:00-12:00 Terna / Levina
12:00-14:00 Virage Ski School
14:00-16:00 Terna / Levina
16:00-18:00 Luch
10:00-12:00 Terna / Levina
12:00-14:00 Virage Ski School
14:00-16:00 Terna / Levina
10:00-12:00 Zakharova SC / Kozleev
12:00-14:00 Terna / Levina
14:00-16:00 Zakharova SC / Kozleev
16:00-18:00 Terna / Levina
10:00-12:00 Zakharova SC / Kozleev
12:00-14:00 Luch
14:00-16:00 Zakharova SC / Kozleev
16:00-18:00 Luch
Vuosseli 24A09:30-11:30 Tuutari 2
Week 14/2020Mon 30.03Tue 31.03Wed 01.04Thu 02.04Fri 03.04Sat 04.04Sun 05.04
Eturinne 2A
Eturinne 2B
Fis-rinne 4A
Fis-rinne 4B17:00-19:00 Virage Ski School17:00-19:00 Virage Ski School15:00-17:00 Ruka Masters / Raittinen
Fis-rinne 4C
Masto 35A13:30-16:30 Tunturin Tupla10:00-15:00 Suomi Slalom
Pessari 11A
Pessari 11B
RukaPark Landing bag14:00-15:00 Huolto / Maintenance14:00-15:00 Huolto / Maintenance
17:00-19:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 Rukan Alppikoulu / Mourujärvi
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
14:00-15:00 Huolto / Maintenance10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
15:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-15:00 Huolto / Maintenance
Saarua 12A10:00-12:00 Luch
12:00-14:00 STRIZH
16:00-18:00 Luch
10:00-12:00 STRIZH
12:00-14:00 Virage Ski School
10:00-12:00 STRIZH10:00-12:00 STRIZH10:00-12:00 STRIZH10:00-12:00 STRIZH
Saarua 12B10:00-12:00 Virage Ski School
16:00-18:00 STRIZH
Vuosseli 24A