Week 14/2019Mon 01.04Tue 02.04Wed 03.04Thu 04.04Fri 05.04Sat 06.04Sun 07.04
Eturinne 2A09:30-11:30 Lobachkov Ski Team11:30-13:30 MSC / Mayer
17:00-19:00 MSC / Mayer
11:30-13:30 MSC / Mayer
17:00-19:00 MSC / Mayer
11:30-13:30 Ski-Liberty 119:00-20:00 Ruka Slalom / Raittinen09:30-11:30 Vihreva Moscow ski team
11:30-13:30 MSC / Mayer
17:00-19:00 MSC / Mayer
09:30-11:30 Vihreva Moscow ski team
17:00-19:00 Cruise Delta Trushkina
Eturinne 2B09:30-11:30 Terna 1
17:00-19:00 Terna 1
Fis-rinne 4A09:30-11:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
13:30-15:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
09:30-13:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
Masto 35A11:30-13:30 Ski-Liberty 212:00-14:00 Ski-Liberty 211:00-14:00 Suomi Slalom
RukaPark Landing bag10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Saarua 12A10:00-12:00 Terna 2
16:00-18:00 Terna 2
10:00-12:00 Terna 2
12:00-14:00 Ski-Liberty 1
12:00-14:00 Ski-Liberty 210:00-12:00 MSC / Mayer
16:00-18:00 MSC / Mayer
10:00-12:00 Vaski / Laakso
14:00-16:00 Vaski / Laakso
10:00-12:00 Vaski / Laakso
Saarua 12B10:00-12:00 Ohta Team / Pelageich
16:00-18:00 MSC / Mayer
10:00-12:00 Cruise Delta Trushkina10:00-12:00 Cruise Delta Trushkina
Vuosseli 24A09:30-11:30 Pikazu / Raittinen
Week 15/2019Mon 08.04Tue 09.04Wed 10.04Thu 11.04Fri 12.04Sat 13.04Sun 14.04
Eturinne 2A09:30-11:30 Vihreva Moscow ski team09:30-11:30 Vihreva Moscow ski team
17:00-19:00 Cruise Delta Trushkina
09:30-11:30 Vihreva Moscow ski team
17:00-19:00 Cruise Delta Trushkina
09:30-11:30 Vihreva Moscow ski team
17:00-19:00 Cruise Delta Trushkina
09:30-11:30 Vihreva Moscow ski team09:30-11:30 Vihreva Moscow ski team
Eturinne 2B09:30-11:30 Cruise Delta Trushkina09:30-11:30 Cruise Delta Trushkina
Fis-rinne 4A09:30-11:30 Cruise Delta Trushkina09:30-11:30 Cruise Delta Trushkina09:30-11:30 Cruise Delta Trushkina09:30-11:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
13:30-15:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
09:30-13:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
Fis-rinne 4B09:30-11:30 Vaski / Laakso
Masto 35A10:00-12:00 STRIJ10:00-12:00 STRIJ10:00-12:00 STRIJ11:00-14:00 Suomi Slalom
RukaPark Landing bag10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Saarua 12A10:00-12:00 Vaski / Laakso10:00-15:00 Kuusamon peruskoulujen alppikisat10:00-12:00 Vaski / Laakso10:00-12:00 STRIJ10:00-12:00 STRIJ10:00-12:00 STRIJ10:00-12:00 Pikazu / Raittinen
16:00-18:00 Henksukisat
Saarua 12B10:00-15:00 Kuusamon peruskoulujen alppikisat16:00-18:00 Henksukisat
Saarua 12C10:00-15:00 Kuusamon peruskoulujen alppikisat16:00-18:00 Henksukisat
Vuosseli 24A
Week 16/2019Mon 15.04Tue 16.04Wed 17.04Thu 18.04Fri 19.04Sat 20.04Sun 21.04
Eturinne 2A09:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE09:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE09:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Eturinne 2B
Fis-rinne 4A09:30-11:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
13:30-15:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
09:30-13:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
Fis-rinne 4B
Masto 35A09:30-12:30 Rukan Hiihtokoulu11:00-14:00 Suomi Slalom09:30-15:30 Rukan Hiihtokoulu
RukaPark Landing bag10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Saarua 12A13:30-16:30 Rukan Hiihtokoulu
Saarua 12B10:00-16:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE10:00-16:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE10:00-16:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Saarua 12C
Vuosseli 24A09:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE09:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE09:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Vuosseli 24C09:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE09:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE09:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Week 17/2019Mon 22.04Tue 23.04Wed 24.04Thu 25.04Fri 26.04Sat 27.04Sun 28.04
Eturinne 2A09:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Eturinne 2B09:00-11:00 Rukan Hiihtokoulu13:30-15:30 Shory / Keränen
Fis-rinne 4A09:30-11:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
13:30-15:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
09:30-11:30 Russia U-14 / U-16
15:00-17:00 Russia U-14 / U-16
Fis-rinne 4B09:30-11:30 Shory / Keränen
13:30-15:30 Shory / Keränen
09:30-11:30 Shory / Keränen
13:30-15:30 Shory / Keränen
09:30-11:30 Shory / Keränen
13:30-15:30 Shory / Keränen
09:30-11:30 Russia U-14 / U-16
15:00-17:00 Russia U-14 / U-16
09:30-13:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
Masto 35A11:00-14:00 Suomi Slalom
RukaPark Landing bag10:00-14:00 Suomen lumilautaliitto10:00-14:00 Suomen lumilautaliitto
14:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
10:00-14:00 Suomen lumilautaliitto10:00-14:00 Suomen lumilautaliitto10:00-14:00 Suomen lumilautaliitto
14:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
10:00-14:00 Suomen lumilautaliitto
Saarua 12A13:30-16:30 Shory / Keränen
Saarua 12B
Saarua 12C
Vuosseli 24A09:30-11:30 Shory / Keränen
Vuosseli 24C09:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Week 18/2019Mon 29.04Tue 30.04Wed 01.05Thu 02.05Fri 03.05Sat 04.05Sun 05.05
Eturinne 2A09:30-11:30 Raduga 2
13:00-15:00 Raduga 2
09:30-11:30 Raduga 2
13:00-15:00 Raduga 2
07:30-09:30 Russia U-14 / U-16
09:30-11:30 Raduga 2
13:00-15:00 Joensuun Pujottelijat
15:00-17:00 Russia U-14 / U-16
07:30-09:30 Russia U-14 / U-16
09:30-11:30 Raduga 2
13:00-15:00 Raduga 2
15:00-17:00 Russia U-14 / U-16
Eturinne 2B09:30-11:30 Joensuun Pujottelijat
13:00-15:00 Joensuun Pujottelijat
09:30-11:30 Joensuun Pujottelijat
13:00-15:00 Raduga 2
Fis-rinne 4A07:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Mika P
09:30-11:30 Russia U-14 / U-16
15:00-17:00 Russia U-14 / U-16
07:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Mika P
09:30-11:30 Russia U-14 / U-16
15:00-17:00 Russia U-14 / U-16
07:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Mika P07:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Mika P
09:30-11:30 Russia U-14 / U-16
15:00-17:00 Russia U-14 / U-16
07:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Mika P
09:30-11:30 Russia U-14 / U-16
15:00-17:00 Russia U-14 / U-16
07:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Mika P
09:30-11:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
13:30-15:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
07:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Mika P
09:30-13:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
Fis-rinne 4B09:30-11:30 Joensuun Pujottelijat
15:00-17:00 Joensuun Pujottelijat
Masto 35A
RukaPark Landing bag10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
09:30-11:30 Lumilautailun Spring Camp
11:30-15:00 Lahden Freestyle / Peltola
15:00-17:00 Lumilautailun Spring Camp
10:00-12:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
14:00-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Saarua 12A
Saarua 12B
Saarua 12C
Vuosseli 24A09:30-11:30 Raduga 1
13:30-15:00 Raduga 1
09:30-11:30 Raduga 1
13:30-15:00 Raduga 1
09:30-11:30 Raduga 1
13:30-15:00 Raduga 1
09:30-11:30 Raduga 1
13:30-15:00 Raduga 1
Vuosseli 24C