Week 40/2020Mon 28.09Tue 29.09Wed 30.09Thu 01.10Fri 02.10Sat 03.10Sun 04.10
Saarua 12A09:30-11:30 Tärnaby FHSK
15:00-17:00 Tärnaby FHSK
09:30-11:30 Tärnaby FHSK
15:00-17:00 Tärnaby FHSK
09:30-11:30 Tärnaby FHSK
15:00-17:00 Tärnaby FHSK
Week 41/2020Mon 05.10Tue 06.10Wed 07.10Thu 08.10Fri 09.10Sat 10.10Sun 11.10
Eturinne 2A07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Eturinne 2B07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4A07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4B07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4C07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Masto 35A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Pessari 11A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Pessari 11B09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Saarua 12A06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Tärnaby FHSK
15:00-17:00 Tärnaby FHSK
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Tärnaby FHSK
15:00-17:00 Tärnaby FHSK
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Tärnaby FHSK
11:30-13:30 Tawast Alpine/ Laine
15:00-17:00 Tärnaby FHSK
17:00-19:00 Tawast Alpine/ Laine
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Tawast Alpine/ Laine
17:00-19:00 Luleå Alpine Ski team
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
11:30-13:30 Luleå Alpine Ski team
17:00-19:00 Luleå Alpine Ski team
07:30-09:30 Luleå Alpine Ski team
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
11:30-13:30 Luleå Alpine Ski team
15:00-17:00 SCJ / Tolvanen
Saarua 12B06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Tärnaby FHSK
15:00-17:00 Tärnaby FHSK
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Tärnaby FHSK
15:00-17:00 Tärnaby FHSK
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Tärnaby FHSK
15:00-17:00 Tärnaby FHSK
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
15:00-17:00 Tawast Alpine/ Laine
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Tawast Alpine/ Laine
15:00-17:00 Tawast Alpine/ Laine
09:30-11:30 Tawast Alpine/ Laine
11:30-13:30 SCJ / Tolvanen
15:00-17:00 Tawast Alpine/ Laine
Vuosseli 24A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Vuosseli 24B09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Vuosseli 24C09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Week 42/2020Mon 12.10Tue 13.10Wed 14.10Thu 15.10Fri 16.10Sat 17.10Sun 18.10
Eturinne 2A07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Eturinne 2B07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4A07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4B07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4C07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Masto 35A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Pessari 11A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Pessari 11B09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Saarua 12A09:30-11:30 Team Kalle Palander
15:00-17:00 Team Kalle Palander
09:30-11:30 Team Kalle Palander
11:30-13:30 TSS / Leonsaari
15:00-17:00 Team Kalle Palander
17:00-19:00 Ruka Slalom / Raittinen
09:30-11:30 Team Kalle Palander
11:30-13:30 TSS / Leonsaari
15:00-17:00 Team Kalle Palander
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Jopu / Heikkala
11:30-13:30 TSS / Leonsaari
15:00-17:00 Jopu / Heikkala
17:00-19:00 TSS / Leonsaari
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Jopu / Heikkala
11:30-13:30 TSS / Leonsaari
15:00-17:00 Jopu / Heikkala
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
11:30-13:30 Team Kalle Palander
15:00-17:00 Jopu / Heikkala
17:00-19:00 Team Kalle Palander
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
11:30-13:30 Team Kalle Palander
13:30-15:00 Umeå SK / Bergh
15:00-17:00 Jopu / Heikkala
17:00-19:00 Team Kalle Palander
Saarua 12B09:30-11:30 Tawast Alpine/ Laine
11:30-13:30 SCJ / Tolvanen
15:00-17:00 SCJ / Tolvanen
09:30-11:30 SCJ / Tolvanen
13:30-15:00 SCJ / Tolvanen
15:00-17:00 TSS / Leonsaari
09:30-11:30 SCJ / Tolvanen
13:30-15:00 SCJ / Tolvanen
15:00-17:00 TSS / Leonsaari
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Team Kalle Palander
15:00-17:00 Team Kalle Palander
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Team Kalle Palander
15:00-17:00 Team Kalle Palander
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Jopu / Heikkala
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Jopu / Heikkala
11:30-13:30 Team Kalle Palander
15:00-17:00 Nordiko / Luik
Vuosseli 24A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Vuosseli 24B09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Vuosseli 24C09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Week 43/2020Mon 19.10Tue 20.10Wed 21.10Thu 22.10Fri 23.10Sat 24.10Sun 25.10
Eturinne 2A07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Eturinne 2B07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4A07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4B07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4C07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Masto 35A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Pessari 11A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Pessari 11B09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Saarua 12A06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
15:00-17:00 Nordiko / Luik
17:00-19:00 Ruka Slalom / Raittinen
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
11:30-13:30 HSK U16 / Kuusela
15:00-17:00 HSK U16 / Kuusela
Saarua 12B06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Team Kalle Palander
11:30-13:30 Nordiko / Luik
15:00-17:00 Team Kalle Palander
17:00-19:00 Nordiko / Luik
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Team Kalle Palander
11:30-13:30 Nordiko / Luik
15:00-17:00 Team Kalle Palander
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 SC Nordiko / Luik
15:00-17:00 SC Nordiko / Luik
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 SC Nordiko / Luik
15:00-17:00 SC Nordiko / Luik
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 SC Nordiko / Luik
15:00-17:00 SC Nordiko / Luik
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi11:30-13:30 HSK U14 / Kuusela
15:00-17:00 HSK U14 / Kuusela
Saarua 1307:30-09:30 Umeå SK / Bergh
Vuosseli 24A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Vuosseli 24B09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Vuosseli 24C09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Week 44/2020Mon 26.10Tue 27.10Wed 28.10Thu 29.10Fri 30.10Sat 31.10Sun 01.11
Eturinne 2A07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Eturinne 2B07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4A07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4B07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Fis-rinne 4C07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making07:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Masto 35A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Pessari 11A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Pessari 11B09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Saarua 12A06:30-09:30 Rukan Akatemia
09:30-11:30 Sollentuna / Ericson
11:30-13:30 HSK U16 / Kuusela
15:00-17:00 Sollentuna / Ericson
17:00-19:00 HSK U16 / Kuusela
06:30-09:30 Rukan Akatemia
09:30-11:30 Sollentuna / Ericson
11:30-13:30 HSK U16 / Kuusela
15:00-17:00 Sollentuna / Ericson
17:00-19:00 Ruka Slalom / Raittinen
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Sollentuna / Ericson
11:30-13:30 HSK U16 / Kuusela
15:00-17:00 Sollentuna / Ericson
17:00-19:00 HSK U16 / Kuusela
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Jopu / Heikkala
11:30-13:30 HSK U16 / Kuusela
15:00-17:00 Jopu / Heikkala
17:00-19:00 HSK U16 / Kuusela
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Jopu / Heikkala
11:30-13:30 HSK U16 / Kuusela
15:00-17:00 Jopu / Heikkala
17:00-19:00 HSK U16 / Kuusela
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
09:30-11:30 Ruka Slalom / Raittinen
11:30-13:30 Luleå Alpine Ski team
15:00-17:00 Umeå SK / Bergh
17:00-19:00 Luleå Alpine Ski team
07:30-09:30 Umeå SK / Bergh
09:30-11:30 Jopu / Heikkala
Saarua 12B11:30-13:30 HSK U14 / Kuusela
17:00-19:00 HSK U14 / Kuusela
11:30-13:30 HSK U14 / Kuusela
15:00-17:00 HSK U14 / Kuusela
17:00-19:00 HSK U16 / Kuusela
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
11:30-13:30 HSK U14 / Kuusela
17:00-19:00 HSK U14 / Kuusela
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Sollentuna / Ericson
11:30-13:30 HSK U14 / Kuusela
13:30-15:00 Umeå SK / Bergh
15:00-17:00 Sollentuna / Ericson
17:00-19:00 HSK U14 / Kuusela
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Umeå SK / Bergh
11:30-13:30 Sollentuna / Ericson
15:00-17:00 Umeå SK / Bergh
17:00-19:00 Sollentuna / Ericson
06:30-09:30 Rukan Alppikoulu / Koramo
09:30-11:30 Jopu / Heikkala
15:00-17:00 Jopu / Heikkala
07:30-09:30 Luleå Alpine Ski team
09:30-11:30 Sollentuna / Ericson
13:30-15:00 Jopu / Heikkala
15:00-17:00 Sollentuna / Ericson
Saarua 12C09:30-11:30 Luleå Alpine Ski team
15:00-17:00 Luleå Alpine Ski team
09:30-11:30 Luleå Alpine Ski team
11:30-13:30 HSK U14 / Kuusela
15:00-17:00 Luleå Alpine Ski team
17:00-19:00 HSK U14 / Kuusela
Saarua 1307:30-09:30 Umeå SK / Bergh
Vuosseli 24A09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Vuosseli 24B09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making
Vuosseli 24C09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making09:30-19:00 Lumetuksessa / snow making