Week 48/2021Mon 29.11Tue 30.11Wed 01.12Thu 02.12Fri 03.12Sat 04.12Sun 05.12
Eturinne 2A09:30-11:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi09:30-11:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi09:30-11:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi09:30-11:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
15:30-17:30 VIF/Heinull
09:30-11:30 VIF/Heinull
11:30-13:30 Vaski / Audi
15:30-17:30 VIF/Heinull
09:30-11:30 Seinäjoen Hiihtoseura
11:30-13:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
13:30-15:30 Seinäjoen Hiihtoseura
15:30-17:30 Jyväskylän Hiihtoseura / Mäkinen
Eturinne 2B09:30-11:30 Rukan Lumilautailijat / Sissi09:30-11:30 Rukan Lumilautailijat / Sissi
11:30-13:30 Vaski / Audi
15:30-17:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
Saarua 12A10:00-12:00 Rukan Lumilautailijat / Sissi
16:00-18:00 Ruka Slalom / Raittinen
10:00-12:00 Rukan Lumilautailijat / Sissi10:00-12:00 Rukan Lumilautailijat / Sissi10:00-12:00 MeriTeijo / Viisanen
14:00-16:00 Jyväskylän Hiihtoseura / Mäkinen
10:00-12:00 Vaski / Berts
12:00-14:00 MeriTeijo / Viisanen
14:00-16:00 Jyväskylän Hiihtoseura / Mäkinen
10:00-12:00 Ruka Slalom / Raittinen
12:00-14:00 Vaski / Berts
14:00-16:00 TSS / Leonsaari
16:00-18:00 Vaski / Berts
Saarua 12B14:00-16:00 Jyväskylän Hiihtoseura / Mäkinen10:00-12:00 Jyväskylän Hiihtoseura / Mäkinen
14:00-16:00 Rukan Hiihtokoulu
10:00-12:00 Jyväskylän Hiihtoseura / Mäkinen
14:00-16:00 Vaski / Berts
10:00-12:00 Jyväskylän Hiihtoseura / Mäkinen
14:00-16:00 VIF/Heinull
16:00-18:00 VIF/Heinull
Saarua 12C14:00-16:00 Ruka Masters / Raittinen
16:00-18:00 Vaski / Audi
Week 49/2021Mon 06.12Tue 07.12Wed 08.12Thu 09.12Fri 10.12Sat 11.12Sun 12.12
Eturinne 2A09:30-11:30 Vaski / Audi
11:30-13:30 VIF/Heinull
13:30-15:30 TSS / Leonsaari
15:30-17:30 Vaski / Audi
09:30-11:30 Vaski / Audi
11:30-13:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
13:30-15:30 TSS / Leonsaari
15:30-17:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
09:30-11:30 Ski Club Telemark09:30-11:30 Turun Slalomseura
13:30-15:30 TSS / Leonsaari
15:30-17:30 Turun Slalomseura
09:30-11:30 Turun Slalomseura
13:30-15:30 TSS / Leonsaari
15:30-17:30 Turun Slalomseura
09:30-11:30 Turun Slalomseura
Eturinne 2B09:30-11:30 Seinäjoen Hiihtoseura
11:30-13:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
13:30-15:30 TSS / Leonsaari
15:30-17:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
09:30-11:30 Rukan Lumilautailijat / Sissi
13:30-15:30 TSS / Leonsaari
09:30-11:30 Rukan Lumilautailijat / Sissi09:30-11:30 TSS / Leonsaari
11:30-13:30 Ski Club Telemark
15:30-17:30 Ski Club Telemark
09:30-11:30 TSS / Leonsaari09:30-11:30 TSS / Leonsaari
Fis-rinne 4A09:30-11:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
11:30-13:30 TSS / Leonsaari
15:30-17:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
11:30-13:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
15:30-17:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
11:30-13:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
15:30-17:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
09:30-11:30 Ski Club Telemark
11:30-13:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
15:30-17:30 Alpinerace Team Finland / Peltonen
RukaPark Landing bag12:00-14:00 Ukraine freeski team / Galina Dosova12:00-14:00 Moscow big air team / Ivanov + Ukraine freeski Dosova
12:00-14:00 Moscow big air team / Ivanov + Ukraine freeski Dosova
10:00-12:00 Moscow big air team / Ivanov
12:00-14:00 Ukraine freeski team / Galina Dosova
17:00-19:00 Moscow big air team / Ivanov
10:00-12:00 Moscow big air team / Ivanov
12:00-14:00 Ukraine freeski team / Galina Dosova
10:00-12:00 Moscow big air team / Ivanov
12:00-14:00 Ukraine freeski team / Galina Dosova
17:00-19:00 Moscow big air team / Ivanov
Saarua 12A10:00-12:00 Turun Slalomseura
12:00-14:00 Vaski / Berts
16:00-18:00 Turun Slalomseura
10:00-12:00 Vaski / Berts
16:00-18:00 Ruka Slalom / Raittinen
10:00-12:00 TSS / Simpura10:00-12:00 TSS / Simpura10:00-12:00 TSS / Simpura10:00-12:00 Ruka Slalom / Raittinen10:00-12:00 Ruka Slalom / Raittinen
14:00-16:00 Ruka Masters / Raittinen
Saarua 12B10:00-12:00 Jyväskylän Hiihtoseura / Mäkinen
12:00-14:00 Ski Club Telemark
14:00-16:00 Ski Club Telemark
16:00-18:00 Vaski / Berts
10:00-12:00 Turun Slalomseura
14:00-16:00 Ski Club Telemark
16:00-18:00 Turun Slalomseura
10:00-12:00 Turun Slalomseura
14:00-16:00 Ski Club Telemark
16:00-18:00 Turun Slalomseura
10:00-12:00 Ski Club Telemark
14:00-16:00 Ski Club Telemark
10:00-12:00 TSS / Simpura
14:00-16:00 Ski Club Telemark
Saarua 12C10:00-12:00 VIF/Heinull10:00-12:00 Ski Club Telemark
Week 50/2021Mon 13.12Tue 14.12Wed 15.12Thu 16.12Fri 17.12Sat 18.12Sun 19.12
Eturinne 2A09:30-11:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi09:30-11:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi09:30-11:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi09:30-11:30 Rukan Alppikoulu / Virranniemi
Eturinne 2B
Fis-rinne 4A
RukaPark Landing bag12:00-14:00 Moscow big air team / Ivanov + Ukraine freeski team Dosova
12:00-14:00 Moscow big air team / Ivanov + Ukraine freeski team Dosova
12:00-14:00 Moscow big air team / Ivanov + Ukraine freeski Dosova
12:00-14:00 Moscow big air team / Ivanov + Ukraine freeski Dosova
12:00-14:00 Ukraine freeski team / Galina Dosova12:00-14:00 Moscow big air team / Ivanov12:00-14:00 Ukraine freeski team / Galina Dosova10:00-12:00 Moscow big air team / Ivanov
12:00-14:00 Ukraine freeski team / Galina Dosova
12:00-14:00 Ukraine freeski team / Galina Dosova
Saarua 12A16:00-18:00 Ruka Slalom / Raittinen10:00-12:00 LAT Team Marnics
Saarua 12B
Saarua 12C
Week 51/2021Mon 20.12Tue 21.12Wed 22.12Thu 23.12Fri 24.12Sat 25.12Sun 26.12
Eturinne 2A
Eturinne 2B
Fis-rinne 4A
Masto 35A09:30-15:00 Hiihtokoulu
RukaPark Landing bag12:00-14:00 Ukraine freeski team / Galina Dosova
Saarua 12A16:00-18:00 Ruka Slalom / Raittinen
Saarua 12B
Saarua 12C
Week 52/2021Mon 27.12Tue 28.12Wed 29.12Thu 30.12Fri 31.12Sat 01.01Sun 02.01
Eturinne 2A
Eturinne 2B
Fis-rinne 4A
Masto 35A09:30-15:00 Hiihtokoulu
RukaPark Landing bag
Saarua 12A
Saarua 12B
Saarua 12C