Week 13/2019Mon 25.03Tue 26.03Wed 27.03Thu 28.03Fri 29.03Sat 30.03Sun 31.03
Eturinne 2A09:30-11:30 SkiClub Olimp / Pavlikov
11:30-13:30 Tuutari 1
15:00-17:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
17:00-19:00 Tuutari 1
09:30-11:30 SkiClub Olimp / Pavlikov
11:30-13:30 Tuutari 1
15:00-17:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
17:00-19:00 Tuutari 1
09:30-11:30 Vershina / Kharitonova
11:30-13:30 Tuutari 1
13:30-15:00 Skiliberty team 1
15:00-17:00 Vershina / Kharitonova
17:00-19:00 Tuutari 1
09:30-11:30 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
11:30-13:30 Tuutari 1
13:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
17:00-19:00 Tuutari 1
11:30-13:30 Tuutari 1
13:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
17:00-19:00 Tuutari 1
19:00-20:00 Ruka Slalom / Raittinen
09:30-11:30 Vershina / Kharitonova
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
15:00-17:00 Vershina / Kharitonova
09:30-11:30 Terna 1
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
17:00-19:00 Terna 1
Eturinne 2B09:30-11:30 Vershina / Kharitonova
11:30-13:30 Yukki Skiclub
15:00-17:00 Vershina / Kharitonova
17:00-19:00 Terna 1
11:30-13:30 Yukki Skiclub
13:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
17:00-19:00 Yukki Skiclub
09:30-11:30 Terna 1
11:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
17:00-19:00 Terna 1
11:30-13:30 Terna 1
13:30-17:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
17:00-19:00 Terna 1
09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
11:30-13:30 Terna 1
15:00-17:00 Ohta Team / Pelageich
17:00-19:00 Terna 1
09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
15:00-17:00 Ohta Team / Pelageich
09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
11:30-15:00 YLEISÖVUORO / PUBLIC USE
Fis-rinne 4A09:30-11:30 SkiClub Olimp / Pavlikov
15:00-17:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
09:30-11:30 SkiClub Olimp / Pavlikov
11:30-13:30 Vershina / Kharitonova
15:00-17:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
17:00-19:00 Vershina / Kharitonova
09:30-11:30 SkiClub Olimp / Pavlikov
11:30-13:30 Vershina / Kharitonova
15:00-17:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
17:00-19:00 Vershina / Kharitonova
09:30-11:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
15:00-17:00 SkiClub Olimp / Pavlikov
09:30-13:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
Fis-rinne 4B09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
11:30-13:30 Skiliberty team 1
15:00-17:00 Ohta Team / Pelageich
17:00-19:00 Yukki Skiclub
09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
15:00-17:00 Ohta Team / Pelageich
09:30-11:30 Ohta Team / Pelageich
15:00-17:00 Ohta Team / Pelageich
11:30-13:30 Yukki Skiclub
17:00-19:00 Yukki Skiclub
09:30-11:30 Yukki Skiclub
11:30-13:30 Ski-Liberty 1
09:30-11:30 Terna 1
13:30-15:30 Ruka Slalom / Vartiovaara
17:00-19:00 Terna 1
15:00-17:00 Ohta Team / Pelageich
Masto 35A10:00-12:00 Tuutari 2
12:00-14:00 Yukki Skiclub
14:00-16:00 Ski-Liberty 2
16:00-18:00 Tuutari 2
10:00-12:00 Tuutari 2
12:00-14:00 Yukki Skiclub
15:00-17:00 Tuutari 2
17:00-19:00 Ski-Liberty 2
10:00-12:00 Tuutari 2
12:00-14:00 Ski-Liberty 2
15:00-17:00 Tuutari 2
10:00-12:00 Tuutari 2
12:00-14:00 Yukki Skiclub
16:00-18:00 Tuutari 2
10:00-12:00 Tuutari 2
12:00-14:00 Yukki Skiclub
16:00-18:00 Tuutari 2
11:00-14:00 Suomi Slalom10:00-12:00 Yukki Skiclub
12:00-14:00 Ski-Liberty 1
Pessari 11B15:00-18:00 Rukan Alppikoulu / Mika P15:00-18:00 Rukan Alppikoulu / Mika P
Saarua 12A10:00-12:00 Terna 2
12:00-14:00 Vershina 2
16:00-18:00 Vershina 2
10:00-12:00 Lobachkov Ski Team
12:00-14:00 Ski-Liberty 1
16:00-18:00 Lobachkov Ski Team
10:00-12:00 Terna 2
12:00-14:00 Vershina 2
16:00-18:00 Vershina 2
10:00-12:00 Vershina 2
12:00-14:00 Ski-Liberty 1
14:00-16:00 Vershina 2
10:00-12:00 Terna 2
12:00-14:00 Dinamo / Merkurieva
16:00-18:00 Vershina 2
10:00-12:00 Terna 2
12:00-14:00 Yukki Skiclub
16:00-18:00 Vershina 2
10:00-12:00 Terna 2
16:00-18:00 Terna 2
Saarua 12B10:00-12:00 Lobachkov Ski Team
12:00-14:00 Dinamo / Merkurieva
16:00-18:00 Lobachkov Ski Team
10:00-12:00 Terna 2
12:00-14:00 Dinamo / Merkurieva
16:00-18:00 Terna 2
10:00-12:00 Lobachkov Ski Team
12:00-14:00 Dinamo / Merkurieva
16:00-18:00 Lobachkov Ski Team
10:00-12:00 Dinamo / Merkurieva
12:00-14:00 Ski-Liberty 2
10:00-12:00 Lobachkov Ski Team
12:00-14:00 Vershina 2
16:00-18:00 Lobachkov Ski Team
10:00-12:00 Lobachkov Ski Team
12:00-14:00 Vershina 2
16:00-18:00 Lobachkov Ski Team
10:00-12:00 Lobachkov Ski Team
16:00-18:00 Lobachkov Ski Team
Vuosseli 24A16:00-18:00 Terna 216:00-18:00 Terna 209:30-11:30 Ski-Liberty 2
16:00-18:00 Terna 2
16:00-18:00 Terna 209:30-11:30 Pikazu / Raittinen